NIEUW
Leren camera sling - leger groen | cognac | cheetah
Praktische camerasling gemaakt van echt leer. De buitenzijde van de riem is gemaakt van legergroen leer, de binnenzijde van cognac leer. De twee lagen leer maken het een echt stevige riem. De details zijn gemaakt van harige leer met cheetah print.
Je camera kan je met deze strapcrossbody op je heup dragen. De riem is verstelbaar door middel van een rolgesp. Ter plekke van de schouder is een extra brede band met cheetah print voor draag comfort. De sling bevestig je aan je camera door middel van een haak die dicht gaat met een schroef, deze gaat door de oog die je in je camera vast schroeft. De haak en schroefoog kan tot wel 90kg dragen!
Voor de beveiligingsstrap kan je kiezen tussen een leren riempje met haakje (Het haakje past niet altijd direct aan de camera, ringetje wordt er niet bij geleverd) of zwart nylon bandje (breekracht 200kg) met standaard camerariem bevestiging.
Ik adviseer het zwart bandje te kiezen. Deze stevige nylon band kan ook in combinatie met een Peak Anchor gebruikt worden. Ideaal als je snel je camera van de sling wilt halen.
Een bijpassende lensdophouder kan je mee bestellen, met bandje bestel je hier en met klittenband hier.
Deze sling kan ik ook voor je personaliseren met tekst of logo. Klik hier voor tekst laseren en hier voor logo laseren.
Let op! Deze camera riem is gemaakt van echt leder. Leer is een natuurlijk product en kan dus oneffenheden en beschadigingen hebben.
Studio LL is niet aansprakelijk voor schade voor onjuiste gebruik van de sling.
Materiaal buitenzijde: 100% leer
Specificatie | Omschrijving |
---|---|
Kleur | Bruin |
Croco |
Klanten kochten ook
- Personaliseren met logo - laser graveren
Personaliseer je item met je eigen logo of andere afbeelding!
Je logo wordt in het leer gegraveerd door middel van een laser. Bij het ene leer blijft de afbeelding wat zwart door het branden, bij het andere zie je echt enkel de…€ 7,00