Kerstboomhanger met naam
PERSONALISEREN
De tekst/logo/afbeelding wordt met een laser in het leer gegraveerd en kent dus geen kleur. Bij de tekst zijn ook hartjes en sterretjes mogelijk. De tekst kan ook op verschillende regels gegraveerd worden en in verschillende lettertypes. Groot of klein. Geef je wensen hiervoor aan bij het opmerkingenveld.
Op harig leer kan niet gelaserd worden!
Geef duidelijke aan WAAR je de tekst precies wilt hebben en HOE groot ongeveer. Bijvoorbeeld: tekst op 1 regel, in het midden gecentereerd.
De tekst wordt in het leer gegraveerd door middel van een laser. Bij het ene leer blijf de afbeelding wat zwart door het branden, bij het andere zie je echt enkel de gravering.
Het is afhankelijk van het leer, hoe goed de tekst zichtbaar is. Op zwart (croco) leer, (croco) legergroen en burgundy zijn de letters minder goed leesbaar. Op mat zwart leer is het wel goed leesbaar.
Let op! Ik neem de tekst exact over zoals jij hebt ingevoerd bij "Tekst", inclusief hoofdletters en leestekens.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Kleur | Kleur naar keuze |
| Materiaal | Leder |
| Waar gemaakt | Rijswijk, Nederland |

